دکتر واحدیان
دکتر واحدیان
دکتر واحدیان دکتر واحدیان
دکتر واحدیان
دکتر واحدیان
دکتر واحدیان
 
 

دکتر مهرداد واحدیان در سال 1344 در یک خانواده فرهنگی در رفسنجان متولد شد. تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در همین شهر سپری کرده و در سال 1362 پس از اخذ دیپلم، در رشته پزشکی دانشگاه کرمان پذیرفته شد.

پس از فارغ التحصیلی در مقطع پزشکی عمومی و گذراندن خدمت سربازی، در سال 1372 وارد دوره تخصصی جراحی عمومی شده و در سال 1376 پس از اخذ درجه تخصصی جراحی عمومی به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان شروع به کار کرده و تا سال 1384 ضمن انجام فعالیت های آموزشی و پژوهشی به کار درمان بیماران نیز مشغول بودند.

دوره فوق تخصصی جراحی عروق را در طی سالهای 86 تا 88 در دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه شهید بهشتی سپری کردند. در این سالها با استادان پیشگام جراحی عروق مثل استاد فاضل، استاد ظفرقندی و استاد کلانتر همکاری داشته اند.

هم اکنون، ایشان ضمن تدریس در دانشگاه کرمان به انجام فعالیت های درمانی در بیمارستان ها و مطب شخصی شان مشغول هستند. ایشان همچنین به منظور آشنایی بیشتر با روش های نوین جراحی عروق در دوره های تکمیلی فوق تخصصی جراحی عروق در کشورهایی مانند آلمان، پرتغال و غیره نیز شرکت دارند.

دکتر مهرداد واحدیان تلاش نمودند با ایجاد این سایت، دسترسی به اطلاعات اولیه بیماری های عروق و همچنین تماس آسان با پزشک را برای بیماران و مخاطبان عزیز فراهم نمایند.